5.00
(3 Oceny)

Gimnastyka słowiańska – kurs online

Bez kategorii
Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij kurs
link do strony
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Przedstawiam Ci całościowy kurs Gimnastyki Słowiańskiej.

Znajdziesz w nim filmy z instrukcją wykonania pozycji, znaczenie poszczególnych ćwiczeń wraz z afirmacjami i słowiańskimi symbolami.

Program kursu składa się z 3 części – 3 słowiańskich Światów. Nauka każdego ćwiczenia jest osobnym filmem instruktarzowym, który możesz powtarzać dowolną ilość razy.

Kurs daje Ci możliwość odznaczania przerobionego materiału, swobodę powrotu do przerobionych już lekcji oraz dostęp do platformy służącej zadawaniu pytań.

Serdecznie zapraszam!

Czego się nauczysz?

 • Zadbasz o zdrowie, sprawność, atrakcyjność i duchowość. Wzmacnisz i rozciągniesz takie obszary ciała, jak: nogi, miednica, kręgosłup, biodra, brzuch, klatka piersiowa, ramiona, szyja, głowa. Pracujemy również z organami wewnętrznymi i gruczołami dokrewnymi, takimi jak: tarczyca, grasica, nadnercza.

Zawartość kursu

Witam Cię!

 • Jak ćwiczyć
  02:09
 • Praca z duchowością
  04:31
 • Zestaw rodowy
  02:13
 • O Gimnastyce Słowiańskiej
  09:20

Świat górny

Świat średni

Świat dolny

Praktyka na zakończenie

Oceny i recenzje studentów

5.0
Całkowity 3 Oceny
5
3 Oceny
4
Ocena 0
3
Ocena 0
2
Ocena 0
1
Ocena 0
Agata Wydrowska
6 miesięcy temu
Jestem bardzo zadowolona z tego kursu online. Praktykuję również na spotkaniach na żywo i teraz już wiem, jak prawidłowo wykonywać poszczególne pozycje bo na żywo to po prostu się toczy i po pierwszych zajęciach byłam lekko przerażona ;-)
A tutaj sobie spokojnie praktykuję, po kolei lub to, co w danym dniu mi w duszy gra. I też mam dobrą pomoc w zestawie rodowym. Od razu są również symbole i afirmacje podane i chociaż posiadam też zestaw kart to jak praktykuję wg. tego kursu to już korzystam tylko ze wskazówek zawartych w kursie.
AZ
12 miesięcy temu
Dziękuję za ten kurs?? Jest świetnie pokazany, z każdej strony, dzięki czemu upewniam się, jak prawidłowo wykonać każde ćwiczenie. Ogromnym plusem jest masa wskazówek od Pani Kasi jak sobie pomóc gdy mamy problem z danym ćwiczeniem. Wszystko powoli, dokładnie pokazane i wytłumaczone. Można przerabiać wszystkie ćwiczenia po kolei albo te, których akurat nam są potrzebne, bo dostęp do kursu jest na stałe. Polecam z całego serca?❤️?
Katarzyna Hutera
2 lata temu
zakup kursu w wersji online przyniósł mi wiele korzyści - wszystko jest w jednym miejscu, materiał przygotowany w sposób zrozumiały i wizualnie na plus bez zbędnych informacji, co pozwoliło nabrać wprawy w praktyce. Polecam z całego serca, zwłaszcza że cena jest bardzo atrakcyjna i dostęp cały czas (nie na czas określony)
Przewiń na górę