5.00
(2 Ratings)

Gimnastyka słowiańska – kurs online

Uncategorized
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Przedstawiam Ci całościowy kurs Gimnastyki Słowiańskiej.

Znajdziesz w nim filmy z instrukcją wykonania pozycji, znaczenie poszczególnych ćwiczeń wraz z afirmacjami i słowiańskimi symbolami.

Program kursu składa się z 3 części – 3 słowiańskich Światów. Nauka każdego ćwiczenia jest osobnym filmem instruktarzowym, który możesz powtarzać dowolną ilość razy.

Kurs daje Ci możliwość odznaczania przerobionego materiału, swobodę powrotu do przerobionych już lekcji oraz dostęp do platformy slużącej zadawaniu pytań.

Serdecznie zapraszam!

What Will You Learn?

  • Zadbasz o zdrowie, sprawność, atrakcyjność i duchowość. Wzmacnisz i rozciągniesz takie obszary ciała, jak: nogi, miednica, kręgosłup, biodra, brzuch, klatka piersiowa, ramiona, szyja, głowa. Pracujemy również z organami wewnętrznymi i gruczołami dokrewnymi, takimi jak: tarczyca, grasica, nadnercza.

Course Content

Witam Cię!

  • Jak ćwiczyć
    02:09
  • Praca z duchowością
    04:31
  • Zestaw rodowy
    02:13

Świat górny

Świat średni

Świat dolny

Praktyka na zakończenie

Student Ratings & Reviews

5.0
Total 2 Ratings
5
2 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
AZ
3 miesiące temu
Dziękuję za ten kurs?? Jest świetnie pokazany, z każdej strony, dzięki czemu upewniam się, jak prawidłowo wykonać każde ćwiczenie. Ogromnym plusem jest masa wskazówek od Pani Kasi jak sobie pomóc gdy mamy problem z danym ćwiczeniem. Wszystko powoli, dokładnie pokazane i wytłumaczone. Można przerabiać wszystkie ćwiczenia po kolei albo te, których akurat nam są potrzebne, bo dostęp do kursu jest na stałe. Polecam z całego serca?❤️?
KH
2 lata temu
zakup kursu w wersji online przyniósł mi wiele korzyści - wszystko jest w jednym miejscu, materiał przygotowany w sposób zrozumiały i wizualnie na plus bez zbędnych informacji, co pozwoliło nabrać wprawy w praktyce. Polecam z całego serca, zwłaszcza że cena jest bardzo atrakcyjna i dostęp cały czas (nie na czas określony)
Przewiń na górę