Wasze opinie

Wasze opinie

projekt obfitość

Czy gimnastyka słowiańska wpływa na nasze/wasze życie?

Zapewne będąc w tej sekcji poszukujesz odpowiedzi czy gimnastyka słowiańska to coś dla Ciebie… szczerze, nie wiem tego, bo tylko Ty sama będziesz mogła to ocenić. Kiedy już zaznajomisz się z ćwiczeniami, poczujesz ich wpływ na swoje ciało, emocje, myśli przyjdzie, do Ciebie odpowiedź.

Poniżej znajdziesz odczucia kobiet, które zaufały mi w prowadzeniu ich ścieżką słowiańskiej gimnastyki. Dały się prowadzić a dziś nierzadko same prowadzą kolejne kobiety.

“Gimnastyka słowiańska, to naturalna, dla nas Słowianek, forma dbania o ciało, umysł i duszę”

Twoja opinia jest dla mnie najważniejsza...

Jeśli to Ty jesteś jedną z kobiet, która oddaje się gimnastyce słowiańskiej pod moim okiem, będzie mi bardzo miło jeśli poniżej zostawisz swój komentarz. Dzięki temu inne kobiety będą mogły dowiedzieć się o tej niezwykłej formie dbania o siebie – CAŁOŚCIOWO.

Dziękuję Ci.

opinie aktywnych słowianek

Wasze opinie

 1. Anna Tomalak

  Jestem ogromnie wdzięczna, że na mojej drodze stanęła Kasia. Ukończyłam u niej Kurs Gimnastyki Słowiańskiej I i II stopnia (nauczycielski) on-line. Kurs był przeprowadzony w bardzo przyjemnej atmosferze i bardzo profesjonalnie. Wszystko wytłumaczone od początku do końca. Wszystkie aspekty dot gimnastyki objaśnione i odpowiednio pokazane. Od strony praktycznej – przećwiczone wspólnie i samodzielnie.
  Kurs, to nie sama gimnastyka – to również: fizjoterapeutyczne podstawy Gimnastyki Słowiańskiej, rodzaje rozgrzewki, gimnastyka w odniesieniu do problemów z aparatem ruchu, praca z Rodem, praca z mięśniami dna miednicy oraz przedstawienie możliwości płynących z Gimnastyki Słowiańskiej dla kobiet w ciąży.
  Kurs to cudowne doświadczanie siebie, swojego ciała i ducha. To wiedza, która zostanie ze mną na zawsze❤️
  Kasiu raz jeszcze dziękuję za to że mogłam się od Ciebie uczyć oraz za to, że stworzyłaś cudowny „krąg” on-line😉 dla naszej grupy🙏🏻

 2. Dagmara Duda

  Wiedza została mi przekazana w sposób jasny, w miłej atmosferze. Na wszystkie nurtujące mnie pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi. Zawarte zostały wszystkie aspekty związane z gimnastyką słowiańska.
  Dziękuję serdecznie, szczerze polecam!

 3. ??‍♀️Ukończyłam u Kasi Kurs II stopnia (nauczycielski),
  Kurs ten był piękna przygodą, Kasia cudownie przekazuje wiedzę, zwraca uwagę na rzeczy na które nikt mi wcześniej uwagi nie zwrócił. Bije od niej spokój i cudowna kobieca energia. Ogrom wiedzy i wielka wdzięczność Kasiu że się nią dzielisz dalej ?
  Polecam kurs u Kasi każdej kobiecie ?

 4. Właśnie ukończyłam cudowny kurs nauczycielski gimnastyki słowiańskiej on-line. Było wspaniale! Kasia jest nie tylko świetną nauczycielką, ale też fantastyczną przewodniczką w tym procesie! Kurs zawiera ogrom bardzo konkretnej i praktycznej wiedzy, a zajęcia są bardzo ciekawie prowadzone zarówno przez Kasię, jak i przez kobiety do zadań (tematów) specjalnych 🙂 Był to dla mnie czas wielkiej transformacji. Nauczyłam się czuć gimnastykę i to było moje wielkie odkrycie. Dziękuję i bardzo polecam!

 5. Kamila
  Właśnie wróciłam z cudownego warsztatu ” W kobiecym byciu”. To już drugi wyjazd w tym roku z Kasia Aktywną Slowianka. Kolejny raz jestem pod ogromnym wrażeniem. Wszystko dopracowane bardzo profesjonalnie a jednak pełny luz. Dziękuję za warsztaty z Kasia Zielarka. Było magicznie i alchemicznie. I tak jak poprzednio cudowne kobiety. Kto nie był niech żałuje. Polecam z całego serca.?

 6. Droga Kasiu,
  bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w Twoich warsztatach! To był magiczny czas spędzony w towarzystwie magicznych kobiet?
  Dziękuję za Słowiańską, podaną tak swobodnie i lekko, a jednocześnie dokładnie i z pieczołowitością.
  Dziękuję za tę wspaniałą atmosferę, którą nam stworzyłaś i za gości, z których wiedzy mogłyśmy korzystać.
  Dziękuję, że wybrałaś nam to cudooowne miejsce, wśród przyrody na końcu świata?
  I jeszcze bardzo ci dziękuję, że jesteś?
  Już nie mogę doczekać się kolejnych spotkań w słowiańskim gronie?

 7. Opinia powakacyjna:
  Dziękuję Kasiu za zaproszenie na wakacje ze słowiańską. Po lekturze Twojej książki bardzo chciałam ponownie spróbować ćwiczeń, pomimo pewnych ograniczeń fizycznych. Gimnastyka daje tak wiele możliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie.
  Wakacje były cudne. Zorganizowałeś wspaniale pobyt. Wszystko było dopracowane do najdrobniejszego szczegółu. Gimnastyka, kosmogramy Sylwi, koncert Asi na misach, także potrawy, którymi raczyli nas właściciele Żurawiego Młyna.
  Wybrałas przepiękne miejsce, co jeszcze bardziej potęgowało doznania.
  Bardzo chętnie jeszcze raz wybiorę się z Tobą w podróż ze słowiański mitami, basniami, wierzeniami, tradycjami, zwyczajami, ćwiczeniami podanymi w tak przepiękniej oprawie. Także nowo poznane kobiety-bezcenne. Dziękuję Wam wszystkim za cudna energię, wsparcie i brak krytycyzmu. Mam nadzieję, że spotkamy się u Sylwi na Tarocie.
  Z utesknieniem czekam na więcej. Kamila

 8. Gimnastyka Słowiańska

  Cześć Kasiu. Czuję wdzięczność za każdą chwilę , której doświadczyłam podczas kursu.Wspaniale
  zorganizowany, spotkania z ludżmi , którzy wykonują swoją pracę z pasją i z pasją i zaangażowaniem przekazują wiedzę nam kursantkom Gimnastyki Słowiańskiej.To był czas dla mnie bardzo ważny osobiście bardzo mocny energetycznie i esencjonalny ale i lekki w byciu.Dziękuję Tobie Kasiu ,,Aktywna Słowianko” za tak piękny aktywny kurs .Kurs ukończony certyfikatem. Trzy słowa Dziękuję Dziękuję Dziękuję .
  ps. przez dwa lata na mojej mapie marzeń pisałam jestem instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej .

 9. Joanna Kiszkurno

  Kurs Nauczycielski Gimnastyki Słowiańskiej to było dla mnie niezwykłe doświadczenie. Tydzień wśród przepięknej przyrody, w otoczeniu rzeki, jezior, lasu, w urokliwym Żurawim Młynie zapadł mi głęboko w pamięć. Vegańska bardzo smaczna kuchnia subtelnie i lekko dopełniła całości. Magię tego miejsca, spokój, ciepło, akceptację i urok każdej z uczestniczek czuło się już od pierwszego dnia pobytu. Katarzyna, nasza instruktorka jest Kobietą Wyjątkową, otwartą, która całym sercem oddaje się innym, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem, życzliwością, dobrocią. Poza zgłębianiem tajników Gimnastyki Słowiańskiej Katarzyna zadbała także o możliwość poszerzenia wiedzy z innych bardzo ważnych dla kobiet dziedzin. Zaprosiła ekspertki które prowadziły ciekawe prelekcje i warsztaty. Wróciłam wypoczęta, szczęśliwa i pełna pozytywnej energii, pomimo intensywnych codziennych zajęć od wczesnego ranka. Czuję ogromną wdzięczność dla Kasi i wszystkich Uczestniczek za stworzenie tak cudownej atmosfery, dziękuję Wam za ten piękny czas poznawania i rozwoju siebie. Hurrra! Jestem nauczycielką GS:))

 10. Ewelina Kudela

  Cudowne doświadczenie w kobiecej energii. Kurs Gimnastyki Słowiańskiej I stopnia przepełniony był subtelnością i emanował ciepłem serca- czyli wszystkie te jakości, które w trakcie prowadzenia zajęć oraz kręgu kobiet dostarczała nam cudowna istota Kasi. Warto też wspomnieć o przepysznym, vege jedzonku z warzywami i ziołami z domowego ogródka i przepięknych widokach nieopodal pensjonatu Dzikie Róże:)
  Energia płynęła swobodnie, pod okiem Kasi w malowniczych okolicznościach przyrody ćwiczyło się lekko i przyjemnie:)
  Warsztaty dostarczyły mi jeszcze głębszego wglądu w siebie, rozbudziły słowiańską moc kobiecości i już owocują obficie w dary losu od życia. Sądzę, że skoro czytasz ten komentarz, to na pewno twoja Dusza woła Cię do tej cudownej praktyki, do Kasi i do zapisów na jej zajęcia czy warsztaty, więc nie zastanawiaj się dłużej tylko idź za głosem serca 🙂

 11. Cudowne warsztaty, w pięknym i smacznym miejscu, wypełnione energią kobiet. Serdecznie polecam pracę z Kasią nad swoim warsztatem, też jako wprowadzenie do gimnastyki. Bardzo dziękuje, wróciłam pełna dobrej energii i wypoczęta. Ewelina

 12. Piękna dusza i ciało mojej nauczycielki I stopnia Gimnastyki Słowiańskiej stworzyła wyjątkową energię, pełną otwartości i zrozumienia.
  Mogłam doświadczać w bezpiecznej przestrzeni wszystkiego co przyszło. P.S. Ten kurs to coś więcej niż kurs. Z wdzięcznością Iza

 13. Sylwia Dąbrowska-Mistat

  Polecam Kurs “Gimnastyka na raty I stopień”. Jest długi, jednak bardzo łatwo jest opanować ćwiczenia podzielone na kręgi (3 tygodniowo). Atmosfera super, spotkania na zoom na żywo. Jeszcze raz polecam!

 14. Dorota Johansson

  Wlasnie zakonczylam 9 tygodniowy kurs gimnastyki slowianskiej. Jestem zupelnie nowa na tej sciezce.
  – Fajna i mila atmosfera w grupie
  – Inspirujaca i pelna pozytywnej engeri Kasia ktora w przystepny sposob dzieli sie swoja wiedza i
  inspiruje do dzialania
  – Mozliwosc dzielenia sie swoimi doswiadczeniami w grupie.
  Ciesze sie ze zdecydowalam sie na ten kurs i ze wybralam wlasnie Kasie, ktora ma bardzo naturalne i mile podejscie.

 15. Nauka gimnastyki słowiańskiej u Kasi to prawdziwa przyjemność i przygoda.
  Jako mentor jest towarzyszem i przyjacielem w podróży do świadomości własnego ciała
  a praktykę gimnastyki prowadzi jako pełne doświadczanie zarówno ćwiczeń fizycznych jak i duchowego dobrostanu.
  Jeśli chcesz poczuć siłę kobiecej wspólnoty i słowiańskiej mocy Kasia poprowadzi Cię jak nikt inny.

 16. Kasię poznałam na zajęciach Gimnastyki Słowiańskiej we Wrocławiu. I dzięki niej zupelnie się w tej formie aktywności zatraciłam. Byłam z nią na Słowiańskich Wakajkach na Kaszubach, gdzie odpoczęłam, jak nigdy w życiu, odnalazłam w sobie pokłady głęboko ukrytej kobiecości i zapragnęłam więcej. Jestem właśnie po kursie nauczycielskim u Kasi i bardzo polecam. Jest to wspaniała duszyczka, której wewnętrzny spokój jest dla mnie plasterkiem na wszystkie troski. Dziękuję Kasiu, za wszystko, co robisz i mam nadzieję, że uda mi sie z Tobą znów gdzieś wkrótce wybrać.

 17. “Jeśli chcesz coś dobrze poznać ucz tego” -usłyszałam podczas kursu, na który pozwoliłam sobie właśnie z miłości do Gimnastyki Słowiańskiej. Czas spędzony z wyjątkowymi kobietami, w magicznym miejscu okazał się być podróżą wgłąb siebie. Inspiracje, rozpoznanie i spokój to jakości, które towarzyszą mi od czasu powrotu. Dziękuję sobie i wszystkim, którzy sprawili, że takie wydarzenie zaistniało.
  W oczekiwaniu na kolejne,
  Anja

 18. Byłam na kursach pierwszego i drugiego stopnia i już planuję, jakby to zrobić, żeby znów z Kasią wyjechać. Jest to niepowtarzalne uczucie. W Kasi towarzystwie jest po prostu dobrze, a ona potrafi stworzyć aurę, atmosferę dla kobiet, w której one czują się swobodnie, akceptowane, zaopiekowane. Polecam z całego serca wyjazdy z Kasią. Nie ma odrobiny powodu, żeby się wahać.

 19. Kurs nauczycielski był niezwykłym przeżyciem. Każda dziewczyna zrobiła krok milowy w sobie, swojej duchowości i rozwoju osobistym. Atmosfera bab była magiczna, tak, jakbyśmy mieszkały i żyły ze sobą od kilku lat. Nikt nikogo nie poucza, nie ocenia a zawsze służy radą i pomocą. Miejsce piękne, jedzenie przefantastyczne, pokoje czyste i z klimatem.
  Dodatkowe prowadzące były mega inspiracją i wniosły bardzo dużo w nasze życie.
  Sama Kasia oczywiście wspaniała i cudowna, z wiecznym uśmiechem na ustach, chęcią pomocy i nauczania nas ale i od nas, bacznie słucha nowych aspektów i pomaga wdrożyć je w gimnastykę.
  Wyjazd był po prostu cudowny, nie da się opisać go słowami, trzeba go po prostu przeżyć 🙂

 20. Byłam najmłodszą kursantką na ostatnim kursie nauczycielskim w pięknym miejscu w agroturystyce Dzikie Róże. Musiałam spędzić ok. 11 h w podróży, żeby dostać się w to piękne miejsce ? Podróż w głąb siebie zaczęła się dopiero na miejscu, przeżyłam bardzo dużo transformujących chwil. Otworzyły się we mnie przepiękne procesy, momentami trudne. To co otrzymałam od innych ludzi podczas pobyty w tym miejscu jest nie do opisania. Kasia jest nauczycielem z dużą ilością wiedzy którą przekazuje w bardzo zrozumiały i przyjemny sposób. Podejście do każdego zawsze było indywidualne i z wielką wyrozumiałością. Kurs był bardzo intensywny, ale warty wszelkiego zaangażowania. Wniósł on w moją codzienność dużo światła i miłość i kobiecej kreacji.
  Dziękuje Kasiu, za wspólnie spędzony czas ❤️??✨

 21. Magdalena Wysoczańska

  Spotkania z Katarzyną to czas spędzony w atmosferze nauki i … relaksu! Miły głos 🙂 atmosfera typowa dla kręgów kobiecych, pełna akceptacja i wsparcie dla każdej uczestniczki bez względu czy kurs jest on linę czy wyjazdowy. Brałam udział w kursie pierwszego stopnia on line oraz instruktorskim w agroturystyce Dzikie Róże i również uczestniczę w cotygodniowych spotkaniach z gimnastyką słowiańską, zawsze jest mega fajnie, inspirująco, kobieco, gimnastycznie i sympatycznie. Kasia zawsze służy radą i pomocą, bardzo szczegółowo opisuje ćwiczenia i prowadzi cudowne jogowe rozgrzewki, które moje ciało uwielbia 🙂 Pozycje gimnastyki słowiańskiej zawsze ćwiczymy z pięknie ułożoną intencją. Styl Kasi i sposób w jaki wprowadza kobiety w świat gimnastyki słowiańskiej jest bardzo naturalny dla każdej kobiety, ponieważ prowadząca jest w pełnej spójności i radości ze sobą, widać i czuć że dzieli się z nami swoją pasją, tym co kocha najbardziej 🙂 Dziękuję

 22. Agnieszka Fijołek Mazurkiewicz

  Kurs nauczycielski gimnastyki słowiańskiej jest cudowny! Czułam się obdarowana niesamowitą wiedzą. Ćwiczenia to dopiero początek do wspaniałej przygody nad ciałem i duchem. Polecam każdej kobiecie – to wiedza na całe życie i sposób bycia.
  Polecam nawet jeśli nie planujecie dalej uczyć gimnastyki. To po prostu wspaniała „inwestycja” w siebie.
  Dziękuje Kasiu za dzielenie się z nami doświadczeniem, zaangażowaniem i piękną kobiecą energią.
  ?❤️?

 23. Kurs II stopnia (nauczycielski) Piękny czas, za który jestem wdzięczna Kasi i wszystkim uczestniczkom kursu, Kobietom Mocy, z którymi te 5 wspaniałych dni przyniosło więcej wiedzy i doświadczenia niż lata studiów.
  Ktoś kiedyś powiedział o prawdziwym nauczycielu:
  „Musisz zobaczyć, jaka atmosfera powstaje w jego obecności (…) Ponieważ nikt nie jest w stanie stworzyć atmosfery, która nie należy do jego ducha” …. a ja od siebie dodam …. i jego serca❤
  Tego doświadczenia nie da się przeżyć online, tam trzeba po prostu być.
  Gdy uczeń jest gotowy pojawia się nauczyciel.
  PS. Jedzenie serwowały chyba same Boginie, bo jedzenie było boskie??

 24. Kasia – Instruktorka Moja Kochana,
  zawsze roześmiana,.
  Pełna wiedzy, ciepła i miłości
  dzieli się wiedzą o gimnastyce słowiańskiej z czystej radości.
  Skromna przy tym niesłychanie,
  ogrom wiedzy oraz na bębnie granie.
  Ćwiczy na skórce barana,
  co by nie bolały kolana.
  Kręgi Kobiet to także jej domena,
  moje serce to bardzo, bardzo docenia.
  Naturalna i to jak,
  Aktywną Słowianką jest wszak.
  Lubię jej RADORO śpiewanie,
  śpiewa tak jak kiedyś nasi Przodkowie – Słowianie.
  Moja wdzięczność za Kurs Nauczycielski nie ma końca,
  czekam na kolejne kursy jak na wschody i zachody słońca.
  Dziękuję Ci Kasiu

 25. “Wakacje na Kaszubach” – Kasia jest pełna pozytywnej energii a przy tym pięknie i merytorycznie dzieli się doświadczeniem i wiedzą związaną z gimnastyką słowiańską. To wyjątkowo empatyczna i czuła przewodnicza po świecie słowiańskim i kobiecym . Polecam całym sercem zarówno zajęcia indywidualne jak i wyjazdy grupowe. Spędziłam tydzień na wakacjach ze słowiańską i wróciłam wypoczęta szczęśliwa i odmieniona …właściwie nie wróciłam krocze swoją słowiańską drogą…radosna! Dziękuje bardzo za warsztat, zabawę i cudne emocje.

 26. “wakacje na Kaszubach” – Polecam z całego serca wakacje słowiańskie dla tych co chcą zadbać o siebie. Regeneracja stu procentowa dla ciała i ducha. Pod profesjonalnymi skrzydłami Kasi każdy coś cennego dla siebie wyniesie i pokona własne słabości. Przyjazna i radosna atmosfera gwarantowana !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Przewiń do góry